Fastly (8.x-3.14) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Reports
si: වාර්තා
