Fastly (8.x-3.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: API key
pt: Chave da API

en: Service
pt: Serviço

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: About
pt: Sobre

en: Reports
pt: Relatórios

en: - Select -
pt: - Selecione -
