Fastly (8.x-3.15) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: About
se: Birra
