Fasttoggle (4.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Promote
fi: Nosta

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Not promoted
fi: Ei nostettu

en: Not sticky
fi: Ei kiinnitetty

en: Make sticky
fi: Kiinnitä listojen alkuun

en: Promoted to frontpage
fi: Näytetään etusivulla
