Fasttoggle (4.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Make sticky
km: នៅ​ជាប់
