Fasttoggle (4.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Published
sv: Publicerad

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Promote
sv: Lansera

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Not promoted
sv: Visas inte på startsidan

en: Not sticky
sv: Ej klistrad

en: Make sticky
sv: Visa överst i listor
