Fasttoggle (4.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Published
am: የታተመ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
