Fasttoggle (4.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Published
ar: منشور

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Promote
ar: رَقِّ

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Sticky
ar: مثبت

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Make sticky
ar: ثَبِّت
