Fasttoggle (4.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Published
da: Udgivet

en: Sticky at top of lists
da: Klæbrig

en: Promote
da: Forfrem

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Not promoted
da: Ikke forfremmet

en: Not sticky
da: Ikke sticky

en: Make sticky
da: Gør indlægget klæbrigt

en: Promoted to frontpage
da: Forfremmet til forsiden
