Fasttoggle (4.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Promoted
id: Dipromosikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sticky at top of lists
id: Lekatkan di atas daftar

en: Promote
id: Promosikan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Sticky
id: Menempel

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan

en: Not promoted
id: Tidak dipromosikan

en: Not sticky
id: Tidak dipucuk

en: Make sticky
id: Tempatkan di atas
