Fasttoggle (4.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Not promoted
th: ไม่เลื่อน

en: Make sticky
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด
