Fasttoggle (4.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Published
gl: Publicado

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Not published
gl: Non publicado

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Not promoted
gl: Non promocionado

en: Not sticky
gl: Non pegañoso

en: Make sticky
gl: Marcar como pegañento
