Fasttoggle (4.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Promoted
hi: प्रचारित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Promote
hi: पदोन्नति करना

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Sticky
hi: मुख्य

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: Make sticky
hi: अग्रसर बनाएँ
