Fasttoggle (4.0.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Published
jv: Dipacak

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Sticky
jv: Pucuk
