Fasttoggle (4.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Publish
mn: Нийтлэх
