Fasttoggle (4.0.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Administration
af: Administrasie

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
