Fasttoggle (4.0.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Administration
bs: Administracija

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Make sticky
bs: Postavi kao članak zalijepljen na vrhu.
