Fasttoggle (4.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Promoted
is: Upphafið

en: Published
is: Birt

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Not published
is: Ekki birt
