Fasttoggle (4.0.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Published
lv: Publicēts

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Not sticky
lv: Nav piesprausts

en: Make sticky
lv: Lipīgs
