Fasttoggle (4.0.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Make sticky
ku: بیچەسپێنە
