Fasttoggle (4.0.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Make sticky
lt: Padaryti prikabintu
