Fasttoggle (4.0.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Published
sq: Publikuar

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Make sticky
sq: Fiksuar në krye
