Fasttoggle (4.0.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Published
be: Апублікавана

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю
