Fasttoggle (4.0.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Not published
cs: Skryto

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Not promoted
cs: Není na titulní stránce

en: Make sticky
cs: Přilepit nahoru v seznamu
