Fasttoggle (4.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
