Fasttoggle (4.0.5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Published
oc: Publicat

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Promote
oc: Promòure en pagina d'acuèlh

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Not promoted
oc: Pas promolgut

en: Make sticky
oc: Espingolar

en: Promoted to frontpage
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
