Fasttoggle (4.0.5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Published
uk: Опубліковано

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Fasttoggle
uk: Швидкий Перемикач

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Demote
uk: Розжалувати

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: Not sticky
uk: Не прикріплене

en: Make sticky
uk: Закріпити вгорі

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: Make not sticky
uk: Вимкнути прикріплення
