Fasttoggle (4.0.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Promoted
ro: Promovat

en: Published
ro: Publicat

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Fasttoggle
ro: Comutare rapidă

en: Label style
ro: Stil etichetă

en: Status (reflects the current state, e.g. "published", "active")
ro: Stare (reflectă starea curentă, ex: "publicat", "activ")

en: Action (shows what happens upon a click, e.g. "unpublish", "block")
ro: Acţiune (arată ce se întâmplă la un clic, de ex: "nepublicare", "blocare")

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Not promoted
ro: Nepromovat

en: Not sticky
ro: Nelipicios

en: Make sticky
ro: Lipicios
