Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Roles
am: ሚናዎች

en: blocked
am: የታገደ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: block
am: ጥምር

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: not promoted
am: ያልተሸጋገረ

en: promoted
am: የተሸጋገረ
