Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: enable
ar: تفعيل

en: disabled
ar: معطَّل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Roles
ar: الأدوار

en: blocked
ar: ممنوع

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين

en: block
ar: صندوق

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: not sticky
ar: غير مُثَبَّت

en: sticky
ar: مُثَبَّت

en: not promoted
ar: غير مُرَق

en: promoted
ar: مُرَقَّى

en: disable
ar: تعطيل
