Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: enable
ast: activar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: blocked
ast: torgáu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios

en: published
ast: espublizáu
