Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: enable
ca: habilita

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Roles
ca: Rols

en: blocked
ca: bloquejat

en: Users
ca: Usuaris

en: block
ca: bloc

en: published
ca: publicat

en: not published
ca: no publicat

en: unpublish
ca: retira

en: publish
ca: publica

en: not sticky
ca: no estàtic

en: sticky
ca: estàtic

en: not promoted
ca: no promocionat

en: promoted
ca: promocionat

en: disable
ca: inhabilita
