Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: enable
cs: povolit

en: disabled
cs: vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Roles
cs: Role

en: blocked
cs: blokován

en: Nodes
cs: Uzly

en: Users
cs: Uživatelé

en: block
cs: blok

en: published
cs: zveřejněno

en: not published
cs: skryto

en: not sticky
cs: nepřilepeno

en: sticky
cs: přilepit

en: not promoted
cs: není na titulní

en: promoted
cs: na titulní

en: disable
cs: vypnout

en: attribute
cs: atribut
