Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: enable
da: aktiver

en: disabled
da: deaktiveret

en: Roles
da: Roller

en: blocked
da: blokeret

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere

en: block
da: blok

en: published
da: udgivet

en: not published
da: ikke udgivet

en: not sticky
da: ikke klæbrig

en: sticky
da: klæbrig

en: not promoted
da: ikke forfremmet

en: promoted
da: forfremmet

en: disable
da: deaktivér

en: read/write
da: læs/skriv
