Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: enable
eu: gaitu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Roles
eu: Zereginak

en: blocked
eu: blokeatuta

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: block
eu: blokea

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: unpublish
eu: kendu argitarapena

en: publish
eu: argitaratu

en: promote
eu: jarri azalean

en: not sticky
eu: ez itsaskorra

en: sticky
eu: itsakorra

en: not promoted
eu: Nabarmendu gabea

en: promoted
eu: Nabarmendua

en: disable
eu: ezgaitu
