Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: enable
gl: activar

en: disabled
gl: desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: blocked
gl: bloqueado

en: Nodes
gl: Nodos

en: Users
gl: Usuarios

en: block
gl: bloque

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado

en: publish
gl: publicar

en: not sticky
gl: non pegañoso

en: sticky
gl: pegañoso

en: not promoted
gl: non promocionado

en: promoted
gl: promocionado

en: disable
gl: desactivar
