Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: enable
hr: omogući

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Roles
hr: Uloge

en: blocked
hr: blokiran

en: Nodes
hr: Unosi

en: Users
hr: Korisnici

en: block
hr: blok

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: not sticky
hr: nije ljepljivo

en: sticky
hr: ljepljivo

en: not promoted
hr: nije promovirano

en: promoted
hr: promovirano

en: disable
hr: onemogući
