Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: enable
hu: engedélyezés

en: disabled
hu: tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: blocked
hu: zárolt

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Users
hu: Felhasználók

en: block
hu: blokk

en: published
hu: közzétett

en: not published
hu: rejtett

en: unpublish
hu: elrejtés

en: publish
hu: közzététel

en: demote
hu: lefokozás

en: activate
hu: aktivál

en: not sticky
hu: nem kiemelt

en: sticky
hu: kiemelt

en: not promoted
hu: nincs címlapon

en: promoted
hu: címlapon

en: disable
hu: letiltás

en: attribute
hu: attribútum
