Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: enable
ja: 有効化

en: disabled
ja: 無効

en: Administration
ja: 管理

en: Roles
ja: 役割

en: blocked
ja: ブロック

en: Nodes
ja: ノード

en: Users
ja: ユーザー

en: block
ja: ブロック

en: published
ja: 掲載

en: not published
ja: 非掲載

en: not sticky
ja: リスト上部に固定されていない

en: sticky
ja: リスト上部に固定されている

en: not promoted
ja: フロントページに掲載されていない

en: promoted
ja: フロントページに掲載されている

en: disable
ja: 無効

en: attribute
ja: 属性
