Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: enable
ku: چالاک کردن

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: block
ku: بلۆک

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: not sticky
ku: چەسپ نەکراو

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: disable
ku: ناچالاک بکە
