Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
