Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Roles
nn: Roller

en: Users
nn: Brukarar

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: sticky
nn: fast plass på toppen

en: disable
nn: deaktiver
