Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: enable
oc: activar

en: disabled
oc: desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Roles
oc: Ròtles

en: blocked
oc: blocat

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Users
oc: Utilizaires

en: block
oc: blòt

en: published
oc: publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: not sticky
oc: pas espingolat

en: sticky
oc: espingolat

en: not promoted
oc: pas promolgut

en: promoted
oc: promolgut

en: disable
oc: desactivar
