Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: enable
vi: bật

en: disabled
vi: tắt

en: Administration
vi: Quản lý

en: Roles
vi: Vai trò

en: blocked
vi: khóa

en: Nodes
vi: Các node

en: Users
vi: Người dùng

en: published
vi: đã xuất bản

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: not sticky
vi: không cố định vị trí

en: sticky
vi: cố định vị trí

en: not promoted
vi: không quảng bá

en: promoted
vi: đã đưa lên trang chủ

en: disable
vi: tắt
