Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: enable
af: aktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Roles
af: Rolle

en: blocked
af: geblokkeer

en: Users
af: Gebruikers

en: block
af: blok

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: not sticky
af: nie-taai

en: sticky
af: taai

en: not promoted
af: nie bevorderd

en: promoted
af: bevorderd

en: disable
af: deaktiveer
