Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Roles
az: Rollar

en: blocked
az: bloklanıb

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: block
az: blok

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb
