Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত

en: not sticky
bn: আকর্ষণীয় (স্টিকি) নয়

en: sticky
bn: আকর্ষণীয় (স্টিকি)

en: not promoted
bn: পদোন্নতি প্রাপ্ত না

en: promoted
bn: পদোন্নতি প্রাপ্ত
