Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Roles
bs: Uloge

en: blocked
bs: blokiran

en: Users
bs: Korisnici

en: block
bs: blok

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen

en: not sticky
bs: nije zalijepljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: not promoted
bs: nije promoviran

en: promoted
bs: promoviran
