Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Users
el: Χρήστες

en: published
el: δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: activate
el: ενεργοποίηση

en: not sticky
el: μη μόνιμο

en: sticky
el: μόνιμο

en: not promoted
el: μη προβιβασμένο

en: promoted
el: προβιβασμένο

en: disable
el: απενεργοποίηση
