Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Roles
eo: Roloj

en: blocked
eo: forbarita

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: block
eo: bloko

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: not sticky
eo: ne listita supre

en: sticky
eo: listita supre

en: not promoted
eo: ne pligravigita

en: promoted
eo: pligravigita

en: disable
eo: malŝalti
